Bine ati venit pe Wizz.PlayCs.Ro

Acesta este forumul serverului Wizz.PlayCs.Ro, bine ai venit !

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit! Te invitam pe serverul nostru de counter strike : wizz.playcs.ro -Distractie placuta !

Distribuiţi | 

Platforma.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Addicted

Puncte : 3
Data de inscriere : 02/04/2016

MesajSubiect: Platforma.   Sam Apr 02, 2016 2:16 pm

Salutare comunitate Wizz, am observat ca folositi o platforma " forum gratuit ", ce nu ofera dns serverelor de gaming. Ei bine, eu va pot ajuta, am vrut de ceva timp sa deschid o comunitate si am cumparat un webhosting pe un an la un milion si o platforma Invasion Power + ca webhosting-ul imi ofera si alte platforme: MyBB,PhpBB3, ceva demodat. Eu va voi ajuta cu totul, daca doriti, doar ca si voi trebuie sa ajutati comunitatea intr-un sens ca webhosting-ul nu ofera domenii .ro/.com/.eu, acelea trebuiesc cumparate si nu imi permit sa dau ban dupa ban. Vreau un raspuns de la fondatorul principal daca este cumva intersat de aceasta oferta sa lase niste id-uri de contacte.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
skivo_
Admin wizz
Admin wizz

Puncte : 29
Data de inscriere : 22/03/2016
Varsta : 17
Localizare : Iași

MesajSubiect: Re: Platforma.   Lun Apr 04, 2016 3:27 pm

Nu sunt fondatorul principal insa vreau sa aduc la cunostiinta ca serverul apartine de o comunitate de gaming , cu tot cu sectiune a serverului forum. Unul sncer gasesc alti forum cu propriile cheltuieli inutil pe moment.Cel putin cand se va putea intretine din donatii (doar o sugestie).
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Platforma.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ati venit pe Wizz.PlayCs.Ro :: Forum :: Prezinta-te !-
Mergi direct la: